Inzerce - ONCEIRO

O N C E I R O
Chovatelský klub autentického brazilského fily

Menù
Title
Přejít na obsah
     Chovatelská stanice Para sempre Baraú očekává štěňátka ze spojení Aritézs Bahía  Onca a Catarina Oguna z Kašnických vinohradů, u kterých předpokládáme  nejen krásné hlavy a exteriér, ale i výborný temperament a nervový  systém. Všichni prarodiče se dožili vysokého věku.

Otec štěňátek  Aritézs  Bahía Onca, nar. 15. 3. 2011
RTG. DKK 1/0 DLK 0/0
Na výstavách FCI s dosaženými tituli CACIB a CAC; 3.místo na světové výstavě s Salzburku.
Účastníme se hlavně i speciálních  mezinárodních výstav Onceiro,které jsou určené pouze pro toto plemeno,  kde velmi důkladně s přísným hodnocením hodnotí nejen jejich exteriér, ale hlavně nervový systém a temperament, který by měl být pro filu typický.  Na těchto výstavách jsme dosáhli těch nejlepších výsledků, kdy Aritézs  je již třikrát nejlepším psem a v roce 2017 k tomu přidal i vítězství o  nejlepší hlavu.
Otec Aritezse: Quasar do Araguaya je importovaný pes z  Brazílie, pracovně vedený, pochází z nejprestižnější chovatelské stanice.V  rodokmenu si nese krev nejlepších psů Brazílie ze starých pracovních  linií CAFIB z významných chovatelských stanic:do Araguaya. do Amparo, do  Itapuá do Hisama, do Paraque do Castelo, do Alto Quatis a další.
Matka Aritezse: Bahía la Rosajelandria je velmi typickou fenou s dobrými oceňěními získala:
  • rok 2008 - 1. místo v kategorii feny 12-18 měsíců.
  • rok 2009 - 3. místo v kategoriii nad 24 měsíců
  • rok 2010- 3. místo v soutěži o nejlepší temperament. - OTIMO
  • rok 2012 - jediná temperament OTIMO.

Matka štěňátek Catarina Oguna z Kašnických vinohradů, nar. 12. 9. 2015
Nádherná mladá fena po Aron Bladake z Eroni Oguna Santa Catarina
RTG. DKK 0/0,  DLK 0/0
Výstavy FCI se účastnila pouze jedné, kde byla velmi úspěšná a  vyhrála nejlepší fenu s dosaženými tituly V1, CAC, KV, BOS.
Výstavy  speciální mezinárodní SKK Onceiro pouze pro toto plemeno ,kde se přísně  hodnotí nejen exteriér,ale i temperament a nervový systém se zůčastnila  dvakrát a na obou vyhrála svou kategorii fen, nejlepší fena a nejlepšího  jedinec výstavy BOB a v soutěži o nejlepší temperament skončila na  těsném druhém místě. V minulém roce k tomu přidala ještě krásné druhé  místo o nejlepší hlavu.
V její krvi koluje krev velmi úspěšných  předků, kteří se také pyšní vynikajícími výstavními úspěchy.
Její otec  Aron Bladake byl velmi tvrdým psem,který svou povahu spolehlivě předával  svým potomkům a na výstavách SKK Onceiro vyhrál dvakrát svou kategorii  psů a poté byl vždy nejlepším psem.
Matka Catariny Eroni Oguna Santa Catarina byla nádherná a tvrdá fena, která rovněž kralovala na těchto výstavách.

Návrat na obsah